Замовити дзвінок
ТЕЛЕФОНУЙТЕ +38 (095) 634-05-01

Територія

Територія нашого кафе та ресторану – це подвір’я, прикрашене газонами та вічнозеленими туями, які радують око відвідувачів протягом усього року.

У літню пору найшвидше відчиняється літній майданчик з відкритими кабінками на 6-8 чоловік. У будь-який час ми пропонуємо окремі затишні колиби для проведення незабутньої події у Вашому житті. Дві менші хатинки розраховані на 15-20 осіб, а одна велика  – на 45 -50 чоловік. Забути всі буденні проблеми, відірватися від домашніх клопотів, поринути у справжню атмосферу відпочинку допоможе чисте карпатське повітря та мелодійний спів пташок, який чуєш з порогу затишної колиби чи просто в альтанці. Сюди ж, в кабінку, проникає неймовірний аромат свіжого шашлика, який ще перебуває останні хвилини на розпеченому вугіллі мангалу, котрий ми завбачливо розмістили неподалік тераси. Відволікти від думок про їжу та налаштувати на романтичний лад зможе надзвичайний рукотворний водограй та декоративний млин на нашому подвір’ї. Наша територія – це справжній райський куточок, у який хочеться повертатися знов і знов!

Вам не потрібно їхати на природу, щоб відпочити та поласувати шашличком, – просто завітайте в кафе та ресторан «Брати». Відповідну природну атмосферу та гостинний прийом – гарантуємо!

Закрити

Хочете, ми Вам зателефонуємо?