Замовити дзвінок
ТЕЛЕФОНУЙТЕ +38 (095) 634-05-01

Святкування

Будь-яка Ваша найважливіша подія  у житті стане зірковою та незабутньою завдяки сучасному та затишному кафе (ресторані) «Брати». Для комфорту та здоров’я Ваших гостей  професійні кухарі підберуть смачне та корисне, вже популярне, меню для святкування будь-якого торжества. Ми раді вітати Вас у нашому закладі, адже впевнені у рівні професіоналізму своїх працівників та якості страв.

Неповторну та веселу атмосферу події створять наші музиканти. «Жива» музика – це те що необхідно для повноцінного відпочинку в колі рідних та друзів. У повному розпорядженні гостей 5 банкетних зал ресторану та окремі будиночки на території кафе. У кафе можна відсвяткувати день народження, весілля, корпоративи, будь-які інші приватні заходи, які потребують допомоги фахівців. Доступні ціни та смачна кухня – ідеальний варіант для Вашого торжества.

Ми знаємо, як важливо для Вас святкування тієї чи іншої події, саме тому ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб цей день став особливим та незабутнім. Ми чекаємо саме на Вас у затишному кафе та ресторані «Брати» у Долині.

Закрити

Хочете, ми Вам зателефонуємо?