Замовити дзвінок
ТЕЛЕФОНУЙТЕ +38 (095) 634-05-01

День народження

Для всіх людей день народження – весела та приємна подія з безліччю клопотів та турбот. Та без жодного сумніву – це пам’ятний день, який потрібно відзначити у колі близьких та друзів. Це день, коли збираюся разом для спілкування та спільно проведеного часу. Важливо обрати місце, де би могли не тільки смачно нагодувати, але й створити відповідну святкову атмосферу.

Кафе «Брати» у місті Долина з радістю організує для Вас цю пам’ятну подію –  день народження чи ювілей на належному рівні за доступними цінами. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок. Саме так Ви не тільки збережете сімейний бюджет, але й зможете провести незабутнє свято Ваших іменин чи Дня народження.  Для своїх гостей ми можемо запропонувати  банкетні зали в приміщенні кафе на різну кількість осіб – 8, 15, 25, 50.  Також можна усамітнитися в окремій колибі на 20 або 50 чоловік, або альтанці на 6-8 осіб. Таким чином, Ви можете провести свій день у великій та дружній компанії, або у затишному домашньому колі.

До кожного свого гостя у нас індивідуальний підхід. Обов’язково враховуємо всі його побажання та особливості. Якщо це дорослий гість, то, звичайно, для нього своє меню з тими стравами, напоями та десертами, які він обере сам. Професійна команда кухарів з  турботою та любов’ю обере корисні та смачні смаколики для Вашого столу. Страви в нашому меню складаються виключно з екологічно чистих, а значить безпечних продуктів для Вас та Ваших гостей. Ідеальне сервірування, креативна подача страв, оригінальні новинки та традиційне меню європейської та української кухонь – все до Ваших послуг. Також окремо вирішуємо питання десерту.

Ми знаємо, кому довірити настрій дорогого іменинника та його гостей. Запальні  та веселі музиканти виконають на замовлення Ваш улюблений репертуар та оригінальні  жартівливі карпатські пісні. Також ми можемо запропонувати організацію веселих та неповторних конкурсів, які будуть цікавими для наших гостей.

Ви можете цілком довіритися кафе «Брати»  у Долині в питанні організації  подібного свята для Вас та Ваших найдорожчих людей!

Закрити

Хочете, ми Вам зателефонуємо?