Замовити дзвінок
ТЕЛЕФОНУЙТЕ +38 (095) 634-05-01

Дитяче свято

У Вашої дитини день народження, День ангела, чи просто якесь досягнення у навчанні чи спорті? А Ви сучасні та креативні батьки і бажаєте найкращого своїм дітям? Тоді замовте для них дитяче свято у кафе «Брати». Ми допоможемо Вам в організації незабутнього та яскравого торжества. У нас є все необхідне для того, щоб Ваше чадо почувалася комфортно та безпечно. Ми маємо чим зацікавити Ваших дітей.

Оригінальне та просторе подвір’я кафе «Брати» – безпечне для повноцінного відпочинку Ваших малюків. Територія подвір’я, простора та зелена, –  це ідеальне місце  для ігор та пустощів ваших чад. Ми допоможемо в організації розважальної програми з професійними аніматорами.  Наша територія закрита від дороги та поглядів цікавих. Святкові світлини, зроблені на фоні казкового декоративного млина та веселкового водограю, збережуть пам’ять про радісну подію у родинному архіві. Спеціально облаштована вай-фай зона зі швидкісним та якісним Інтернетом допоможуть поділитися незабутніми враженнями з усім світом.

Відокремлені банкетні зали та окремі будиночки з альтанками на території кафе сприятимуть комфортному та спокійному відпочинку інших відвідувачів. Наш інтер’єр – безпечний для рухливих та непосидючих дітей.

Кухарі  кафе – компетентні та досвідченні у питанні дитячого харчування. Смачні та корисні страви, апетитна та креативна подача. Звичайно, без десерту на подібному святі не обійтися. Тому до ваших послуг майстерність наших кондитерів. Ми зробимо все можливе, щоби ніщо не затьмарило Вашого свята. Професійні та привітні офіціанти – гарантія святкового настрою.

Кафе «Брати» – ідеальне місце для проведення святкового вечора для тих, хто прощається зі шкільною партою. Професійний персонал кафе зробить все можливе, щоб ваші діти відчули себе в ролі поважних гостей. Запальні танці до самого ранку та зустріч перших променів сонця на подвір’ї кафе створять неймовірно святкову атмосферу, яка запам’ятається на все життя. Незабутні враження та щастя в очах Вашої дитини – гарантовано.

Доступні ціни неперевершений сервіс – Дитяче свято Вашої дитини буде на висоті, а ціни на його організацію та проведення Вас приємно здивують. Кафе «Брати» у місті Долина – гарантія якості відпочинку Ваших дітей.

У кафе “Брати” – таке дитяче свято, про яке мріяло Ваше дитя!

Закрити

Хочете, ми Вам зателефонуємо?