Замовити дзвінок
ТЕЛЕФОНУЙТЕ +38 (095) 634-05-01

Корпоратив

Останнім часом стало модно проведення так званих корпоративних вечорів. Такий корпоратив сприяє кращому об’єднанню колективу та пізнанню своїх колег з інших, досі невідомих сторін. Кафе «Брати» радо прийме всі клопоти по організації сучасного та креативного корпоративу. Ми гарантуємо Вам приємні години радості та задоволення, проведені у колі співробітників.

Тільки у нас колектив зможе налаштуватися на святковий лад з «живою» музикою та смачною неповторною кухнею. Наше меню – це своєрідний феєрверк смаку, веселка кольорів, злива емоцій: легкі та корисні страви і танці під «живу» музику не залишать жодних зайвих калорій на Вашій талії. Для кожного такого заходу команда кулінарів кафе підбирає індивідуальне меню, в залежності від уподобань гостей. Сезонні та оригінальні страви, характерні Прикарпатському краю, модні європейські новинки, а також меню, укладене в залежності від тематики свята. Карта бару з популярними та смачними коктейлями зможе принести задоволення найвибагливішим гурманам.  Бездоганне обслуговування та щедра гостинність – це все, що ми пропонуємо для комфорту Вашого колективу.

До Ваших послуг 4 банкетні зали на 8, 15, 25, 50 осіб та окремі будиночки на території кафе на 15 – 20 та 45 – 50 гостей.  Кожна зала оформлена зі смаком та в сучасному стилі. Модний та зручний інтер’єр допоможе з комфортом провести святковий час. Безтурботному відпочинку у рідному колективі сприятимуть просторі та світлі зали. Кожну залу можна доповнити прикрасами в залежності від обраної колективом тематики вечірки.

Просторе подвір’я кафе – окремо виділена зона відпочинку. Ландшафтні дизайнери добре попрацювали над облаштуванням прибудинкової території, яка приємно здивує Вас своєю оригінальністю. Майстерно викладений казковий водограй на зеленому газоні допоможе перепочити від шумної вечірки. Подвір’я кафе «Брати» – ідеальне місце, де можна зробити яскраві та ефектні світлини, які зможуть пізніше оцінити Ваші близькі та рідні.

Корпоратив у кафе “Брати” – саме те, що Вам потрібно! Не витрачайте зайвий час для пошуку потрібного кафе у Долині. Кафе «Брати» гостинно відчиняє свої двері та чекає саме на Ваш веселий та дружній колектив!

Закрити

Хочете, ми Вам зателефонуємо?